Ogłoszenia parafialne XXV Niedziela Zwykła

1. Dziś świętujemy XXV Niedzielę w ciągu roku.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na inwestycje. Zebraną kwotę wpłaciłem na konto parafialne.

3. W gablotce parafialnej zostało wywieszone podziękowanie dla parafian w Mieleszynie za włączenie się w akcję pomocy dla polskich misjonarzy.

4. Bóg zapłać jednej rodzinie z parafii za materialne wsparcie prac prowadzonych w parafii oraz jednej rodzinie za datek na płot na cmentarzu.

5. Dziękuję p. Maciejowi Maciejewskiemu za przekazanie kolejnej transzy ziemi na cmentarz grzebalny.

6. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni: Dorocie Gnat, Agacie Wypych, Mirosławie Piasta.

7. W mijającym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Zofię Misiek. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu

8. Dziś na Mszy św. o godz. 11 rozdanie indeksów dzieciom przygotowującym się do pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy św.

9. We wtorek przeżywamy święto św. Mateusza ap., zaś w piątek obchodzimy święto Poświęcenia Kościoła Katedralnego – matki wszystkich kościołów w diecezji.

10. Zapraszam osoby chetne do gry w piłkę siatkową na halę do Wieruszowa w piątek na godz. 1830.

11. Za tydzień w naszej parafii liczenie wiernych uczęszczających na Mszę św. i przystępujących do Komunii św.

12. Msze św. w tygodniu wg grafiku umieszczonego w gablocie parafialnej i na stronie internetowej parafii.

13. Wszystkim parafianom i gościom życzę obfitości łask Bożych w pracy, w szkole w nadchodzącym tygodniu.

P. s.

Przypominam parafianom i gościom o dopełnieniu obowiązku spisu powszechnego ludności.