Ogłoszenia parafialne II Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na inwestycje w parafii. Zebraną kwotę wpłaciłem na konto parafialne z intencją na ogrodzenie cmentarza grzebalnego.

2. Dziękuję jednej rodzinie za ofiarę na prace prowadzone w parafii.

3. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni osobom, które wykazują troskę o Dom Boży: Henryce Lasota, Alinie Kijak, Annie Ferdynus, Karolinie Kijak – Dzikońskiej.

4. Dziękuję jednemu panu z parafii za pomoc w pracach gospodarczych przy plebani.

5. Faktura za dzierżawę kontenera cmentarnego do czerwca została opłacona.

6. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zapraszam do wspólnej modlitwy w ich intencjach w środę na Nowennę ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy po drugiej Mszy św o godz. 1730.

7. Od 18 do 25 stycznia przeżywamy w Kościele Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

8. Osoby, które przenumerują czasopismo Opiekun są proszone o podejście po Mszy św. po jego odbiór do zakrystii.

9. Dziękuję parafianom za ofiary przekazane na utrzymanie cmentarza 40 zł na rok 2022 od rodziny, które złożyły przy okazji Mszy św kolędowych w świątyni.

10. W dniu 15 stycznia kolędą w jednej rodzinie zakończyłem spotkania z mieszkańcami  naszej parafii w świątyni, nieco inne niż w tradycyjnej formie. Przedstawiam bardzo krótkie – rzeczowe sprawozdanie. Na początku chcę wyrazić wdzięczność dobremu Bogu, że wszystko przebiegało we właściwej oprawie, którą ustaliliśmy z Radą Parafialną. Dziękuję Drogim mojemu sercu Parafianom i gościom za wspólną modlitwę w świątyni. W parafii zamieszkuje obecnie ok. 235 rodzin. Na zaproszenie i Boże błogosławieństwo dla swojej rodziny/- domu zechciało przybyć do naszego Wieczernika na Eucharystię 198 rodzin. Obojętnymi na tę formę życia wspólnoty parafialnej pozostały 37 rodziny.

11. Wszystkim parafianom, gościom życzę Bożej opieki i łaski zdrowia w nadchodzącym tygodniu oraz proszę o przestrzeganie norm sanitarnych dotyczących zgromadzeń liturgicznych w świątyni

w poniedziałek 1800do 1830 NIECZYNNA