Intencje z Mszy św. o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – wrzesień

3 września św. Janie Pawle II przez Twoje wstawiennictwo prosimy u miłosiernego Boga o dobry rok szkolny dla naszej córki. Obdarz ją darami Ducha Św., łaską cierpliwości i pokory, daj naszemu dziecku dobrych przyjaciół. Dziękujemy za wszelkie otrzymane łaski i za każdego człowieka, którego stawiasz na naszej drodze.

4 wrześniao Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii.

5 września o Bożą opiekę dla naszego zespołu parafialnego Z Panem Bogiem

6 wrześniaśw. Janie Pawle II proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Piotra i jego rodziny.

7 wrześniaśw. Janie Pawle II dziękuję Tobie za wszelkie dobro, którego doświadczyła moja rodzina. Wiem, że modląc się do Ciebie jesteśmy lepsi i spokojniejsi o nadchodzące jutro. Miej nas w swojej opiece, czuwaj nad nami.

8 września św. Janie Pawle II dziękuję za pomoc, która otrzymałam. Dziś proszę Cię o powrót do zdrowia i dobre wyniki lekarskie dla mnie, syna, ks. Marka i jego matki, dla Ewy, pani Ewy, Lutka. Proszę błogosław mamie, rodzinie, szefom, ks. Mariuszowi i wszystkim przyjaciołom. Strzeż i broń od złego.

9 września św. Janie Pawle II proszę Cie oręduj u dobrego Ojca i wyproś łaskę zdrowia dla syna.

10 września św. Janie Pawle II proszę Cię o cud uzdrowienia i o udaną operację dla Andrzeja. Otocz go Ojcze swą ojcowską opieką, przywróć do zdrowia i dodaj mu sił.

11 wrześniao Bożą opiekę dla Marzeny i Leszka.

12 września o Boże błogosławieństwo dla Rady Parafialnej w Mieleszynie.

13 września św. Janie Pawle II proszę Cię o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny.

14 września – kochany Ojcze św. Janie Pawle II, proszę Cie o dar miłości i oddalenie przygniatającej mnie samotności.

15 września – św. Janie Pawle II proszę Cię o łaskę zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz sił do pokonywania trudności dla p. Lutka i ks. Mariusza.

16 września – św. Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem dziękuję Bogu za otrzymane łaski, uproś u Boga szczęśliwą operację dla męża i łaskę uzdrowienia dla niego i całej rodziny.

17 września – św. Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo dla bliskich memu sercu osób. Uproś dla nich dar zdrowia i potrzebnych łask.

18 września – Panie Jezu dziękuję Tobie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II za wszelką pomoc mi okazaną, proszę o zdrowie i Boża opiekę, wzajemne zrozumienie jeden do drugiego, a dla wnuków o pomyślny i dobry nowy rok szkolny.

19 wrześniaśw. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie i opiekę nad moimi bliskimi, zwłaszcza dopomóż mojemu ciężko choremu ojczymowi i spraw, aby moja mama znalazła siły na wspieranie go w chorobie.

20 wrześniaśw. Janie Pawle II pomagaj mi w moich obowiązkach, proszę o dary Ducha Św., zdrowie i dobre wyniki lekarskie dla mamy, ks. Marka, p. Lutka i p. Ewy. Błogosław rodzinie, szefowi, proboszczowi i każdemu kto mi pomaga. Proszę o udany urlop.

21 wrześniaśw. Janie Pawle II dziękuję za otrzymane łaski. Wypraszaj dla mojej rodziny łaskę zdrowia, miłości i wiary. Błogosław nam każdego dnia. Zawierzam Twojej opiece dzieci rozpoczynające nowy rok szkolny, prosząc dla nich o dary Ducha Św.

22 wrześniadobry Boże, dziękujemy za wszystkie łaski, które od Ciebie otrzymujemy. Prosimy błogosław Agacie, która nosi pod swoim sercem dzieciątko. Miej w opiece całą nasza rodzinę.

23 wrześniaśw. Janie Pawle II proszę wstaw się u dobrego Boga o czystość dla dzieci i młodzieży w naszej Ojczyźnie. Proszę o pokój, pojednanie w naszych rodzinach. Proszę Cię o zdrowie dla męża i uwolnienia z uzależnień w rodzinie.

24 września

25 września