Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – kwiecień

3 kwietnia – św. Janie Pawle II proszę wypraszaj potrzebne łaski dla rodziny miłej memu sercu.

4 kwietnia – Panie Jezu proszę Cie o zdrowie dla moich rodziców, dziadków, siostry i dla mnie.

5 kwietnia – przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II dziękuję Jezusowi Zmartwychwstałemu za błogosławione przeżycie Świąt w naszej rodzinie.

6 kwietnia – św. Janie Pawle II prosimy o Boże błogosławieństwo dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem.

7 kwietnia – św. Janie Pawle II proszę opiekuj się Filipem, miej o w swojej opiece i bliskich jego sercu .

8 kwietnia – św. Janie Pawle II wypraszaj łaskę uzdrowienia dla polecanej osoby.

9 kwietnia – dobry Boże dziękuję za opiekę nade mną i moją rodziną. Proszę Cię prowadź nasz przez życie.

10 kwietnia – św. Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Boga o szczęśliwe rozwiązanie dla Oli, o łaske zdrowia dla matki i dziecka. Miej w opiece całą moją rodzinę i chroń nas od złego.

11 kwietnia – Maryjo, Matko Jezusa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II dziękuje za 75 lat mojego życia pełnego dobrych chwil i zwątpień. Proszę opiekuj się mną i moją rodziną.

12 kwietnia – św. Janie Pawle II prosze Cię o zdrowie duszy i ciała dla moich dzieci oraz o błogosławieństwo Jezusa Miłosiernego dla całej rodziny.

13 kwietnia – z podziękowaniem za szczęśliwe narodziny dzieciątka, z prośbą o Bożą opiekę dla niego i jego rodziców.

14 kwietnia – o Boże błogosławieństwo dla rady parafialnej w Mieleszynie.

15 kwietnia – Panie Jezu dziekuję za wszystkie łaski, którymi nas obdarzasz, za Twoja opatrzność, która czuwa nad nami. Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II zajmij się wszystkimi sprawami – naszymi radościami i problemami.

16 kwietnia – Boże, źródło dobra dziękujemy Tobie, że w swojej dobroci obdarzyłeś ks. Mariusza godnością kapłaństwa. Przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II powierzamy Tobie jego samego, a Ty mocą Ducha Św. prowadź i bądź z nim.

17 kwietnia – O Jezu, Boże, dziękuję za niezliczone łaski i dobrodziejstwa. Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II prosze w intencji, która jest Tobie Jezu znana, która noszę w sercu. Jednak nie moja, lecz Twoja wola niech się stanie.

18 kwietnia – Pan Jezus obiecał, że o cokolwiek w Jego imię z wiarą prosić będziemy to otrzymamy. Dziś Panie proszę Cię o łaskę, którą noszę w sercu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Wysłuchaj mnie Panie.

19 kwietnia – św. Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o Boże błogosławieństwo dla mojej chorej mamy, dla Janusza, dzieci, siostry, szwagra, moich przyjaciół i dla mnie. Ojcze św. wspieraj mnie też w modlitwie o zdrowie dla ks. Czesława, a pod jego nieobecność prosimy o dobrego kapłana dla naszej parafii. Proszę Cię tez o błogosławieństwo, opiekę, siły i zdrowie dla ks. Mariusza.

20 kwietnia – św. Janie Pawle II prosze, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki. Proszę o zdrowie dla mamy, ks. Marka, ks. Mariusza, ks. Czesława, szefa, kolegów. Proszę o pokój na Ukrainie.

21 kwietnia – św. Janie Pawle II proszę o czystość w myslach, słowach i uczynkach dla dzieci i młodzieży w naszej Ojczyźnie. Prosze o dar pokoju na Ukrainie, Ziemi Św. i w naszych sercach. Proszę Cię też, aby żadne życie w Polsce nie było zagrożone pod sercem matki, aby każde dziecko mogło się narodzić.

22 kwietnia – św. Janie Pawle II wstaw się proszę za naszymi trudnymi dziećmi, daj łaskę wiary i ufności w Bożą obecność. Proszę pomóż im ułożyć życie zgodnie z przykazaniami Bożymi. Naucz dobrze wypełniać każdą chwilę życia.

23 kwietnia – św. Janie Pawle II dziękuję Tobie za moje dobre wyniki lekarskie i za piekne Święta Wielkanocne. Dziś proszę o powrót do zdrowia dla Ewy i Tadeusza, pomóż mi w trudnościach. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Jezusa Miłosiernego dla mnie, syna, szefa, prob. Mariusza, ks. Przemysława, ks. Czesława, ks. Marka, Ewy, Bogdana, przyjaciół, którzy nam pomagają. Proszę o pokój na świecie.