Intencje z Mszy św. o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – czerwiec

4 czerwca proszę Cię Jezu o zdrowie dla moich dziadków, rodziców, siostry i dla mnie.

5 czerwcaśw. Janie Pawle II dziękuję za otrzymane łaski. Proszę Cie uproś dla mojej rodziny dar zdrowia, wiary, nadziei oraz miłości.

6 czerwcao zdrowie i Boża opiekę dla mamy.

7 czerwca o potrzebne łaski dla rodziny.

8 czerwcaśw. Janie Pawle II proszę Cie o łaskę zdrowia dla męża, prosze Cie o ulgę w cierpieniu. Błogosław i opiekuj się całą nasza rodzinom.

9 czerwcaza wstawiennictwem św. Jana Pawła II prosze o potrzebne łaski zdrowia i Bożego błogosławieństwa dla miłej memu sercu rodziny.

10 czerwcaśw. Janie Pawle II dziękuję za pomoc, o którą prosiłam. Dzis proszę o powrót do zdrowia, dobre wyniki lekarskie dla syna, dla mnie, ks. Marka i Lutka. Ulżyj w bólu Ewie. Proszę o dary Ducha św. dla syna i pomóż mi w trudnościach. Błogosław i chroń mamę, rodzinę, proboszcza, sąsiadów i moich przyjaciół.

11 czerwca Matko Boża przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II miej w opiece całą naszą rodzinę.

12 czerwcao Boże błogosławieństwo dla Marzeny i Leszka.

13 czerwca – o Boże błogosławieństwo Rady Parafialnej w Mieleszynie.

14 czerwca św. Janie Pawle II proszę uzdrów Urszulę z choroby nowotworowej, proszę o nawrócenie i trzeźwość dla Łukasza

15 czerwca – św. Janie Pawle II pomagaj mi w moich obowiązkach, proszę o zdrowie i dobre wyniki lekarskie dla mnie, mamy, ks. Marka, p. Lutka, p. Ewy. Błogosław rodzinie, szefowi, proboszczowi i każdemu kto mi pomaga.

16 czerwcaśw. Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo w uproszeniu daru uzdrowienia z ciężkiej choroby dla bliskiej mi osoby. Błogosław nam panie.

17 czerwca św. Janie Pawle II wypraszaj u Boga łaskę zdrowia dla mnie. Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o Boża opiekę dla rodziny i przyjaciół.

18 czerwcaśw. Janie Pawle II bądź obecny w naszej rodzinie, uproś zdrowie potrzebującym i wyzwolenie z uzależnień dla uzależnionych. Wstawiaj się za nami.

19 czerwca św. Janie Pawle II, który odznaczałeś się wielką miłością do Boga i ludzi ufna w moc Twojego wstawiennictwa proszę o zdrowie, opiekę oraz Boże błogosławieństwo dla ks. Mariusza.

20 czerwca św. Janie Pawle II, prosze za Twoim wstawiennictwem Miłosiernego Jezusa o udany przeszczep szpiku i dar zdrowia dla Jonasza. Wypraszaj potrzebne łaski dla mnie, moich dzieci, wnuków i rodziców. Szczególnie proszę o wytrwałość i cierpliwość w chorobie dla taty. Niech dobry Bóg ma nas w swojej opiece. Święty Józefie – módl się za nami.