Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – maj

3 maja – Maryjo i św. Janie Pawle II zawierzam Wam dzieci komunijne z parafii Mieleszyn. Czuwajcie nad nimi i ich rodzinami

4 maja – Panie Jezu proszę o zdrowie dla moich rodziców, dziadków, siostry i dla mnie.

5 maja – dziękuję Bogu za wszelkie dobro, które otrzymałam. Prosze o zdrowie dla wnucząt, miłość i zgodę w całej rodzinie.

6 maja – proszę dobrego Boga o zdrowie i szczęśliwie zdaną maturę dla Bartka. opiekę dla całej rodziny.

7 maja – św. Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie i dary Ducha Św. dla moich dzieci. Spraw, aby nigdy nie utraciły wiary – najcenniejszego daru. Błogosław mojej rodzinie, strzeż i chroń od złego.

8 maja – o Bożą opiekę dla Rady Parafialnej w Mieleszynie i ich rodzin.

9 maja – o Boże błogosławieństwo dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem.

10 maja – św. Janie Pawle II zawierzam Twojej opiece rodzinę miłą memu sercu. Wypraszaj dla niej potrzebne łaski.

11 maja – św. Janie Pawle II dopomóż mi, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki. proszę o zdrowie dla mamy, pani Ewy, ks. Marka, Urszuli. Proszę o trzeźwość dla Łukasza Proszę o ustanie pandemii i o pokój na Ukrainie.

12 maja – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę Cię Miłosierny Jezu o zdrowie, błogosławieństwo i zgodę w rodzinie. Proszę Cię o dary Ducha Św. dla wnuków

13 maja – św. Janie Pawle II Twojej opiece polecam ks. Mariusza. Proszę wstawiaj się za nim przed Bogiem i pomagaj mu we wszystkich potrzebach. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nim.

14 maja – św. Janie Pawle II proszę o pokój na Ukrainie.

15 maja – Jezu Miłosierny proszę o ulgę w cierpieniu i uzdrowienie dla Grażyny.

16 maja – św. Janie Pawle II Tobie powierzam siebie i swoją rodzinę. Proszę o dary Ducha Św. na czas zdawania egzaminów.

17 maja – Maryjo i św. Janie Pawle II wyproście u dobrego Boga łaskę zdrowia, opieki i dary Ducha Św. dla mojego dziecka.

18 maja – św. Janie Pawle II wstaw się u Jezusa za moją rodziną. Wyciągnij nas z naszych grobów trudności.

19 maja – św. Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem proszę o zdrowie dla mamy, moich dzieci, dla osoby bliskiej mojemu sercu i dla mnie.

20 maja – proszę o zdrowie i Bożą opiekę dla rodziny.

21 maja – św. Janie Pawle II proszę o pokój w naszej Ojczyźnie.

22 maja – św. Janie Pawle II ufna w moc Twego wstawiennictwa proszę o wsparcie w trudniej sprawie, którą nosze w sercu. Uproś tez dar umocnienia mojej wiary, nadziei i miłości.

23 maja – św. Janie Pawle II dziękuję Tobie i Pani Jasnogórskiej za wiele wysłuchanych próśb i modlitw. Ufam, że i teraz nie zostawicie mojej rodziny bez pomocy w sprawie Panu Bogu wiadomej.

24 maja – św. Janie Pawle II proszę Cię wstaw się za naszą rodziną, uproś zdrowie dla męża i łaskę nawrócenia dla syna. Proszę Cię też o czystość przedmałżeńską dla dzieci i młodzieży w naszej Ojczyźnie i pokój w sercach oraz na świecie.

25 maja – św. Janie Pawle II dziękuję, ze czuwasz nad nami. Proszę o zdrowie dla syna, całej rodziny, dla mnie, ks. proboszcza Mariusza oraz wszystkich przyjaciół. Dopomóż w trudnościach, zachowaj od niebezpieczeństw, powstrzymaj wojnę na Ukrainie.