Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – czerwiec

3 czerwca – przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II dziękuję dobremu Bogu za wszelkie łaski i dobro, których doświadczam w życiu.

4 czerwca – Panie Jezu proszę o zdrowie dla moich rodziców, dziadków, siostry i dla mnie.

5 czerwca – o Bożą opiekę dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem.

6 czerwca – św. Janie Pawle II proszę, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki, proszę o zdrowie dla mamy, pani Ewy, ks. Marka. Proszę o pokój na Ukrainie.

7 czerwca – św. Janie Pawle II proszę, abyś wypraszał dla naszej rodziny potrzebne łaski: zdrowia, zgody i błogosławieństwa.

8 czerwca – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę Cię Jezu o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Proszę o dary Ducha Św. dla wnuków.

9 czerwca – Panie Jezu Ty znasz moje troski i rozterki serca, proszę Cię ukaż mi Twoją wolę bo Tobie zaufałam. Św. Janie Pawle II oręduj za mną u Pana.

10 czerwca – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem dziękuję za opiekę, zdrowie i wszelkie dobro. Proszę o dalszą opiekę, wspieraj moja rodzinę.

11 czerwca – proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ewy z racji 50-tej rocznicy urodzin i łaski dla jej rodziny.

12 czerwca – o Boże błogosławieństwo dla rady parafialnej w Mieleszynie.

13 czerwca – św. Janie Pawle II opiekuj się i wypraszaj potrzebne łaski dla rodziny miłej memu sercu.

14 czerwca – św. Janie Pawle II proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny. Proszę o trzeźwość dla syna, aby powrócił do sakramentów świętych.

15 czerwca – o zdrowie i Bożą opiekę dla całej rodziny.

16 czerwca – św. Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem dziękuję za dotychczasową opiekę. Zachowaj w zdrowiu i bezpieczeństwie, obdarz mnie i moją rodzinę wszelkimi łaskami.

17 czerwca – św. Janie Pawle II wstawiaj się u Boga za naszą Ojczyzną. Uproś wiarę i czystość w myślach, słowach i uczynkach dla dzieci i młodzieży, a także pokój na świecie i w naszych sercach.

18 czerwca – św. Janie Pawle II proszę Cię pomóż Ani, aby zdała egzaminy i wspieraj w trudnościach, obdarz zdrowiem całą rodzinę.

19 czerwca – Panie Jezu przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II dziękujemy za wszystkie otrzymane łaski i prosimy o dalszą opiekę. Ty wiesz czego nam potrzeba i co jest dla nas dobre. Prosimy o szczęśliwe rozwiązanie dla Ani, zdrowie dla matki i maleństwa. Miej w opiece wszystkie dzieci w naszej rodzinie i prowadź je swoją drogą. Nie pozwól Panie, abyśmy w Ciebie zwątpili.

20 czerwca – Ojcze święty przez Twoje wstawiennictwo proszę o zdrowie dla męża i synów, uwolnienie z uzależnień w rodzinie, dobre wykorzystanie danego nam czasu na chwałę Boga. Pomóż zdać egzaminy.

21 czerwca – Panie Jezu ty wybrałeś kapłanów spośród nas i wysłałeś ich, aby głosili Twoje słowo i działali w Twoje imię. Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II dziękujemy za dar kapłaństwa ks. Mariusza w naszej parafii. prosimy o potrzebne łaski dla niego. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nim.

22 czerwca – św. Janie Pawle II dziękuję za pomoc, którą otrzymałam. Pomóż w trudnościach, prosze o zdrowie i dary Ducha Św. dla mnie, syna, proboszcza Mariusza, Ewy, Bogdana, ks. Marka i wszystkich przyjaciół. Oddal zagrożenia, wstrzymaj Boże wojnę na Ukrainie.

23 czerwca – św. Janie Pawle II orędowniku i wspomożycielu w trudnych sprawach. Ty, który swoim życiem świadczyłeś o wielkiej miłości do Boga i ludzi prowadząc nas droga do Jezusa i Maryi. Proszę Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie. Uproś dar zdrowia, wiary, miłości oraz dary Ducha Św. dla mojej rodziny. Za wszelkie łaski dziękuję.