Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – marzec

3 marca – z podziękowaniem za szczęśliwie zdaną sesje egzaminacyjną

4 marca – św. Janie Pawle II proszę błogosław, wypraszaj potrzebne łaski dla rodziny miłej memu sercu.

5 marca – o powrót do zdrowia i sił dla ks. Czesława.

6 marca – św. Janie Pawle II prosimy o Boże błogosławieństwo dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem.

7 marca – św. Janie Pawle II wypraszaj proszę łaskę zdrowia dla chorych dzieci z naszej parafii.

8 marca – św. Janie Pawle II proszę o zdrowie i Bożą opiekę dla Zosi oraz bliskich jej sercu.

9 marca – św. Janie Pawle II dziękujemy za szczęśliwe narodziny dzieciątka. Prosimy miej go w swojej opiece

10 marca – o Boże błogosławieństwo dla Rady Parafialnej w Mieleszynie i ich rodzin.

11 marca – św. Janie Pawle II prosze Cię o zdrowie duszy i ciała dla moich dzieci oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

12 marca – przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II prosimy Cię miłosierny Jezu o pokój i zrozumienie w naszej Ojczyźnie oraz o zaprzestanie wojen na całym świecie.

13 marca – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II dziękuję za każdego kapłana posługującego na mieleszyńskiej ziemi. Proszę Cię Ojcze błogosław ks. Mariuszowi, obdarzaj potrzebnymi łaskami i chroń od złego.

14 marca – św. Janie Pawle II proszę Cię o wsparcie we wszystkich intencjach, które noszę w sercu.

15 marca – o katolicką i suwerenną Ojczyznę, aby nie zatraciła chrześcijańskich wartości.

16 marca – dobry Boże za wstawiennictwem św. Jana Pawła II dziekuję za szczęśliwie przeżyte 80 lat mojego życia i za wszelkie otrzymane łaski. Proszę o Twoje błogosławieństwo na dalsze lata życia. Obdarz zdrowiem mnie, mojego męża, dzieci i wnuki. Św. Janie Pawle II – opiekun rodzin módl się za nami.

17 marca – Maryjo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II dziękuję za opiekę nad moja wnuczką podczas porodu. Proszę, weź pod swoją matczyną opiekę prawnuczkę, aby rozwijała się prawidłowo na chwałę Bożą i radości rodziców. Miej w swojej opiece całą rodzinę.

18 marca – św. Janie Pawle II prosiłam o Twoją modlitwę i wstawiennictwo przed Bożym tronem w mojej intencji. Dziś dziękuję Bogu z całego serca za wysłuchanie mojej prośby. Dziękuję, że jesteś przy mnie i wypraszasz potrzebne łaski, które składam na Twoje ręce. Przez kolejny miesiąc opiekuj się nami, niech nie zabraknie Boga w mojej rodzinie.

19 marca – dziękujemy za dar życia i chrztu wnuczka i prosimy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o opiekę dla niego i jego bliskich.

20 marca – św. Janie Pawle II prosze Cię, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki. Prosze o zdrowie dla księdza Marka, mamy, księdza Mariusza, księdza Czesława, pani Ewy , Bogdana. Proszę o pokój na Ukrainie.

21 marca – św. Janie Pawle II dziękuję za szczęśliwą operację Ewy i Tadeusza, proszę pomóż im powrócić do zdrowia. Dzis proszę o dobre wyniki lekarskie dla mnie, pomóż mi w trudnościach. Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla syna, rodziny, prob. Mariusza, szefa, ks. Marka i ks. Czesława, Ewy i Bogdana, przyjaciół i wszystkich, którzy nam pomagają. Proszę o pokój na Ukrainie i na świecie.