Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – wrzesień

3 września o Bożą opiekę i potrzebne łaski dla całej rodziny

4 września za wstawiennictwem św. Jana Pawła II polecam Bogu nasz zespół parafialny Z Panem Bogiem

5 września św. Janie Pawle II proszę Cię o powrót na drogę wiary dla mojej wnuczki. Dziękuję za otrzymane łaski.

6 wrześniaśw. Janie Pawle II proszę Cię uproś u miłosiernego Boga, aby moje dzieci powróciły do sakramentów św., aby zapanowała wzajemna miłość w rodzinie.

7 września – św. Janie Pawle II przez Twoje wstawiennictwo i Maryi proszę czuwajcie i opiekujcie się moja prawnuczką, która kończy pierwszy rok życia. Za dotychczasową opiekę bardzo dziękuję.

8 września – Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla moich dziadków, rodziców, siostry i dla mnie oraz proszę o dary Ducha Św. na nowy rok szkolny.

9 września – św. Janie Pawle II proszę Cię wyproś u miłosiernego Boga błogosławieństwo i opiekę dla Ani i jej rodziny, proszę o światło Ducha Św. dla córek w nowym roku szkolnym.

10 września -za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę o potrzebne łaski, Bożą opiekę dla ks. Mariusza.

11 września – św. Janie Pawle II proszę o Boże błogosławieństwo dla Rady parafialnej w Mieleszynie i ich rodzin.

12 września – św. Janie Pawle II wypraszaj potrzebne łaski rodzinie miłej memu sercu. Opiekuj się nią dobry Boże.

13 września – Ojcze św. czuję Twoją obecność i Twoje wstawiennictwo u Boga. Wiem, że każdego dnia stoisz na straży naszej rodziny. Chcę dziś szczerze podziękować za moich rodziców i cała rodzinę. Wiem, że każdego dnia wypraszasz nam u Boga i Maryi potrzebne łaski, czego doświadczamy.

14 września – św. Janie Pawle II proszę Cie uzdrawiaj mnie i moją córkę oraz prowadź syna droga trzeźwości, spraw, aby powrócił do sakramentów św.

15 września – św. Janie Pawle II dziękuję za 30 lat życia, proszę o zdrowie dla mamy, ks. Marka, p. Ewy i Bogdana. Proszę o szczęśliwy urlop i pokój na Ukrainie.

16 września – za przyczyną św. Jana Pawła II proszę o łaskę uzdrowienia dla chorego przyjaciela. Jezu proszę przywróć mu wiarę, nadzieję i miłość. Przytul go do swego serca, dodaj mu sił i postaw na jego drodze mądrych lekarzy.

17 września – św. Janie Pawle II wstawiaj się w intencjach, które noszę w sercu.

18 września – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę Cię Miłosierny Jezu o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla całej rodziny oraz o dobry rok szkolny dla wnuków.

19 września – proszę Boga o powrót na chrześcijańską drogę życia dla moich dzieci. Duchu Św. proszę Cię ześlij potrzebne im łaski zwłaszcza mądrość, rozum, pobożność. Obdarz ich też łaską wiary, nadziei i miłości. Janie Pawle II wstawiaj się za moimi dziećmi przed naszym Panem.

20 września – św. Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla syna oraz wnuków na rozpoczynający się rok szkolny.

21 września – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem proszę o Bożą opiekę dla mojej rodziny, światło Ducha Św. i mądre wybory dla mojej siostrzenicy praz o rozwiązanie moich problemów zawodowych.

22 września – św. Janie Pawle II dziękuję Tobie za jubileusz syna i każdą pomoc, którą otrzymuje od życzliwych ludzi. Dziś proszę Cię o zdrowie, światło Ducha Św. potrzebne na następne lata. Boże proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo dla mnie, rodziny, proboszcza Mariusza, ks. Marka, Ewy i Bogdana, przyjaciół, lekarzy, urzędników, podopiecznych i sąsiadów. Proszę o pokój na Ukrainie.

26 września – św. Janie Pawle II dziękuję Tobie za wszystkie otrzymane łaski. Proszę wypraszaj dla moich dzieci dary Ducha Św. na nowy rok szkolno-katechetyczny. Proszę Cię o wiarę, siły i miłość do dźwigania codziennego krzyża. Ostatnio tyle trudnych chwila w naszym życiu. Pomóż mi, abym nie zwątpiła, a wsparta twoim błogosławieństwem udźwignęła to, co trudne. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nami.

27 września – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę o dary Ducha Św. dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i katechetów w nowym roku szkolnym, o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Polecam wszystkich, których stawiasz na mojej drodze. Dziękuję za dotychczasową opiekę.

28 września

29 września