Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – grudzień

3 grudnia

4 grudnia – o dary Ducha Św. dla Natalii i opiekę nad całą rodziną.

5 grudnia – św. Janie Pawle II stajemy przed Tobą i z pokora prosimy o łaskę zdrowia. Spraw, aby nasze dziecko mogło cieszyć się normalnym dzieciństwem.

6 grudnia św. Janie Pawle II dziękuję za otrzymane łaski. Proszę Cię oręduj u naszego Ojca i wypraszaj potrzebne łaski, które noszę w sercu i codziennie Tobie zawierzam. Błogosław nam codziennie.

7 grudnia – Proszę o zdrowie dla Władysława i ulgę w cierpieniu.

8 grudnia – proszę o zgodę i miłość w rodzinie, a także o dobrze przeżyty czas Adwentu oraz przygotowanie się na przyjście Jezusa, proszę o pokój w naszych sercach.

9 grudnia – św. Janie Pawle II przez Twoje wstawiennictwo dziękuję Bogu za zdrowie i opiekę. Proszę wspieraj moje wnuczki, aby nauka w szkole była dla nich radością i owocowała dobrymi ocenami.

10 grudnia – św. Janie Pawle II zawierzam Tobie bliskie memu sercu osoby, które obchodziły w tych dniach swoje 60-te urodziny. Wyproś im potrzebne łaski. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nimi.

11 grudnia – o Boże błogosławieństwo dla Rady Parafialnej w Mieleszynie.

12 grudnia – św. Janie Pawle II pomóż mi, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki. proszę o zdrowie dla proboszcza Mariusza, ks. Marka, pani Ewy, pana Bogdana. Proszę o pokój na Ukrainie i o szczęśliwe Święta dla rodziny i wszystkich, którzy mi pomagają.

13 grudnia – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem proszę o uzdrowienie dla Andrzeja, aby nie opuszczały go wiara, nadzieja, miłość i pomogły mu przetrwać trudny i niepewny czas choroby. Niech dobry Bóg błogosławi mu w każdym dniu życia.

14 grudnia – o Boże błogosławieństwo dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem oraz panów Kornela i Jakuba.

15 grudnia – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem proszę o potrzebne łaski dla ks. Mariusza. Błogosław mu dobry Boże każdego dnia i strzeż od wszelkich złych doświadczeń.

16 grudnia – św. Janie Pawle II dziękuję za wysłuchanie mojej prośby. Dziś proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo, pokój i radość na czas Świąt dla całej rodziny, ks. prob. Mariusza, ks. Marka, moich podopiecznych, Ewy, Bogdana i dla rodzin urzędników, szefa, lekarzy, pielęgniarek, sąsiadów i wszystkich naszych przyjaciół. Proszę o pokój na Ukrainie.

17 grudnia – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem proszę o pokój w rodzinie, zdrowie dla mamy, dla dzieci, siostry, przyjaciół i ks. Mariusza. Proszę też o dar nieba dla mojego męża, moich teściów, mojego taty, dla moich dziadków, dla chrzestnego i dla mojego ojczyma.

18 grudnia – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem dziękuję Panu Bogu za wszelkie dobro, które mnie i moja rodzinę spotkało. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mnie, męża, dzieci i wnuczek.

19 grudnia – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem dziękuję Bogu za szczęśliwą operację. Wierzę w Twoją pomoc. Uproś u Boga łaskę powrotu do zdrowia dla moich bliskich, łaskę wiary i dary Ducha Św. dla całej rodziny. Wysłuchaj mnie Boże.

20 grudnia – przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II pragniemy podziękować Bogu i Maryi za opiekę nad nami, za troskę w różnych chwilach naszego życia. Dziękujemy za przeżyte przez nas 60 lat życia, które Tobie oddajemy. Maryjo prosimy, abyś nadal była dla nas wsparciem i otaczała nas swoją opieką.

21 grudnia