Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Zwykła

1. Dziś świętujemy IV Niedzielę w ciągu roku.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę i wpłatę na konto na utrzymanie naszej parafii.

3. Dziękuję jednej rodzinie za ofiarę na prace prowadzone w parafii, którą przeznaczam na drzwi wejściowe oraz trzem rodzinom za datki na utrzymanie naszej nekropolii.

4. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni osobom, które wykazują się troską o dom Boży: Henryce Lasota, Anecie Lasota, Annie Ferdynus.

5. Staropolskie Bóg zapłać składam na ręce osób z róży różańcowej za dzieci i pierwszej róży różańcowej za składane ofiary po Mszach św., z których zakupiłem jako dar dla parafii komplet obrusów ołtarzowych, bieliznę kielichową oraz sukienkę na Najśw. Sakrament.

6. We czwartek 2 lutego obchodzimy w liturgii święto OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, nazywane popularnie świętem MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. Msza św. o godz. 1700 z błogosławieństwem świec, zwanych gromnicami. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.  Z racji obchodzonego 2 lutego Dnia Życia Konsekrowanego, tak jak co roku wspomożemy Siostry Klauzurowe, składając w przyszłą niedzielę 5 lutego na ten cel ofiary do puszek przed kościołem – za okazane serce serdeczne: Bóg zapłać.

7. Zapraszam parafian, gości 2 lutego na godz. 1900 na Eucharystię za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. We czwartek modlitwa i Msza św. w obronie życia w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu transmitowana przez telewizję Trwam i Radio Rodzina. Spowiedź św. w pierwszy piątek miesiąca po południu od godz. 1630. Zapraszam na nabożeństwo pierwszosobotnie. Objazd chorych w sobotę od godz. 900.

9. Rodziny ubierające Kościół kwiatami proszę o pomoc przy demontażu żłóbka i dekoracji świątecznej w środę po wieczornych Mszach św, a jednocześnie na krótkie spotkanie w sprawie Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

10. Osoby, które prenumerują czasopismo Opiekun są proszone o podejście po jego odbiór do zakrystii.

11. Zapraszam moich najmłodszych parafian po wyklejanki w ramach przygotowań do Pierwszej Komunii Św.

12. Młodzież, rodziny z parafii zapraszam na halę w piątek do gry w piłkę siatkową.

13. Wszystkim parafianom, gościom życzę Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień i owoców swej pracy.

Kancelaria parafialna czynna:

w poniedziałek 1800do 1830

we środę w godz. 1800do 1830

w sobotę od 830 do 900.