Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – luty

3 lutego – o Bożą opiekę dla mamy i potrzebne łaski na każdy dzień życia.

4 lutego – o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi dla p. Marii z racji imienin.

5 lutego – o Boże łaski dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem.

6 lutego św. Janie Pawle II dziękuję za wysłuchaną prośbę. Dziś proszę Cię o zdrowie i dobre wyniki lekarskie dla mnie, Józefa, ks. Marka, Małgosi. Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla syna, rodziny, Ewy, Bogdana, szefa, urzędników, służby zdrowia, ks. proboszcza Mariusza, moich podopiecznych, przyjaciół. Proszę o pokój na Ukrainie.

7 lutego – proszę o szybki powrót do zdrowia po operacji serca dla koleżanki Marii.

8 lutego – Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla moich dziadków, rodziców, siostry i dla mnie.

9 lutego – św. Janie Pawle II wypraszaj potrzebne łaski dla ks. Mariusza. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nim.

10 lutego – św. Janie Pawle II wypraszaj dla bliskich memu sercu osób potrzebne łaski. za wysłuchane prośby bardzo dziękuję.

11 lutego – proszę o dary Ducha Św. dla Natalii.

12 lutego – o Boże błogosławieństwo dla Rady Parafialnej w Mieleszynie i ich rodzin.

13 lutego – Jezu Miłosierny proszę Cię o siłę dla Grażyny w walce z chorobą nowotworową.

14 lutego – św. Janie Pawle II wspomagaj mnie w prośbie do Ducha Św. o odzyskanie wewnętrznego spokoju i sił do życia, o zrozumienie i wsparcie bliskich oraz o Bożą opiekę w tym trudnym dla mnie czasie.

15 lutego – z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski oraz proszę we wszystkich intencjach, które noszę w sercu.

16 lutego – św. Janie Pawle II chce dzisiaj podziękować Matce Bożej i Jezusowi za naszych rodziców, którzy wspomagają nas w każdej chwili naszego życia.

17 lutego – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem proszę o uzdrowienie syna z ciężkiej choroby oraz o opiekę dla jego rodziny.

18 lutego – św. Janie Pawle II wspomóż mnie w wytrwałości przy odmawianiu nowenny do Matki Bożej Pompejańskiej. Proszę Ojcze wstaw się u Maryi w intencji łask o jakie polecam w tej nowennie.

19 lutego – dobremu Bogu dziękuje za wszelkie dobro, którym mnie obdarza, za dzieci i wnuki. Proszę o dalszą miłość, zgodę i zdrowie dla moich bliskich.

20 lutego – św. Janie Pawle II proszę, abym dobrze wypełniał obowiązki, proszę o zdrowie dla mamy, ks. Marka, pani Ewy i pana Bogdana. Proszę o pokój na Ukrainie.

21 lutego – św. Janie Pawle II dziękuję za wszystkie wysłuchane prośby. Proszę Cię oręduj u dobrego Boga za moją rodziną. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nami. Niech dobry Bóg przyjmie intencje, które noszę w sercu.

22 lutego – św. Janie Pawle II nasz Orędowniku, pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie – szczęśliwa operację dla męża, zdrowie dla mnie, syna, synowej i wnuczek. Wierzę, że pomożesz zanieść ją do Boga.

23 lutego – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem dziękuję Bogu za otrzymane łaski w moim życiu: za kochane dzieci, wnuki, męża. Uproś nam łaskę wiary, miłości, zdrowia i dary Ducha Św. dla całej rodziny, zaś Maryja niech opiekuje się naszą rodziną.

24 lutego – z podziękowaniem za dar życia i zdrowia. Proszę o siłę w pokonywaniu wszelkich trudności.

25 lutego – Boże miej w opiece dzieciątko, które nosze pod sercem.