Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – wrzesień

3 września – św. Janie Pawle II proszę o nawrócenie syna Łukasza, o zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie.

4 września – św. Janie Pawle II wypraszaj u Boga łaskę zdrowia, zgody, miłości dla całej rodziny. Boże obdarz nas zdrowiem duszy i ciała.

5 września – św. Janie Pawle II proszę Cię, abyś wstawiał się u Boga za naszą rodziną by zapanowała w niej zgoda i miłość. Matko Boża Miłosierdzia dopomóż nam.

6 września – św. Janie Pawle II prze twoje wstawiennictwo proszę Boga o uzdrowienie mojego wnuka. Obdarz go Boże błogosławieństwem, darami Ducha Św. oraz pokojem serca.

7 września – św. Janie Pawle II za Twoim pośrednictwem proszę o święte powołania kapłańskie i zakonne, o czystość dla dzieci i młodzieży w naszej Ojczyźnie i pokój na świecie.

8 września – św. Janie Pawle II wyproś łaskę uzdrowienia dla chorych dzieci, które nosze w sercu, Daj siłę rodzicom do dźwigania ciężaru choroby dzieci.

9 września – Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla moich dziadków, rodziców, siostry i dla mnie.

10 września – św. Janie Pawle II proszę o Boże błogosławieństwo dla rady parafialnej w Mieleszynie.

11 września – św. Janie Pawle II miej w opiece moją rodzinę i wszystkich bliskich mojemu sercu.

12 września – św. Janie Pawle II proszę Cię o potrzebne łaski dla cioci i wujka. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nimi.

13 września -o Boże błogosławieństwo dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem.

14 września – z podziękowaniem za wszelkie łaski otrzymane od Boga przeze mnie i moją rodzinę.

15 września – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę o potrzebne łaski dla proboszcza Mariusza. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nim.

16 września – św. Janie Pawle II miej w opiece mamę, która nosi pod sercem dzieciątko . Wypraszaj im potrzebne łaski.

17 września – św. Janie Pawle II dziękujemy za szczęśliwe narodziny dzieciątka. Otocz je swoją opieką oraz wypraszaj łaskę zdrowia. Błogosław mu każdego dnia.

18 września – o dary Ducha św. i Boże błogosławieństwo w nowej szkole.

19 września – dziękując Bogu za otrzymane łaski, proszę za Twoim wstawiennictwem św. JPII o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, ochronę każdego dnia dla moich dzieci, mamy, przyjaciół, siostry i szwagra, dla osób bliskich memu sercu, dla ks. Mariusza i dla mnie.

20 września – św. Janie Pawle II proszę, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki. Proszę o zdrowie dla mamy, ks. Marka, p. Ewy, p. Bogdana, ks. Mariusza, szefa, kolegów z pracy. Proszę o bezpieczną, radosną pielgrzymko-wycieczkę oraz radosny pobyt na turnusie. Proszę o pokój na Ukrainie.

21 września – św. Janie Pawle II dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Na kolejny miesiąc proszę o Bożą Opatrzność, błogosławieństwo dla mojej rodziny. Na nowy rok szkolny proszę o dary Ducha Św. dla moich dzieci. Proszę Cię o łaski, które noszę w sercu.

22 września – Panie Jezu za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę o zdrowie, błogosławieństwo, wzajemne zrozumienie jeden do drugiego oraz o szczęśliwy rok szkolny dla moich wnuków.

23 września – dziękuję Panu Bogu za otrzymane łaski i proszę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o dalsze potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla mnie, bliskich i znajomych.

24 września – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem dziękujemy Panu Bogu za szczęśliwą operację syna i dotychczasowe łaski spływające na naszą rodzinę. Przepraszamy za wszelkie obelgi i bluźnierstwa skierowane na Boga, Ciebie Janie Pawle II i wszelkich chrześcijan. Jednocześnie prosimy wstaw się u Boga za uleczeniem naszego syna z tej strasznej choroby, zakończenia wojny na Ukrainie i nawrócenie Rosji.

25 września – Ojcze św. proszę Cię o wsparcie w modlitwach wiadomych Bogu. Przez moja ufność, ze dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych proszę, aby na chwałę Bożą spełniło się to o co proszę.

26 września – św. Janie Pawle II dziękuję za otrzymane łaski i wysłuchane prośby. Dziś proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla syna, rodziny, proboszcza Mariusza, szefa, Ewy i Bogdana, podopiecznych i przyjaciół. Proszę o światło Ducha Św. dla dzieci w szkole i dla siostry w nowej pracy. Proszę o szczęśliwą pielgrzymko-wycieczkę i o pokój na Ukrainie.

27 września – Panie Jezu przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II oddaje na zawsze Twojej opiece moje dzieci, ich sprawy i życie. Dziękuję za wnuka Jana Bożydara i proszę Cię o łaskę macierzyństwa dla ukochanej córki.

28 września – Janie Pawle II proszę Cię o wsparcie w modlitwach wiadomych Bogu. Ufam Bogu bo dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. Niech na chwałę Bożą spełni się to, o co z wiarą proszę.

29 września