Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – grudzień

3 grudnia – św. Janie Pawle II proszę o szczęśliwą operację dla Tadeusza i Joli. Proszę o dobre wyniki lekarskie dla Ewy i pani Leokadii.

4 grudnia – św. Janie Pawle II proszę Cię o łaskę zdrowia dla Stefka

5 grudnia – św. Janie Pawle II proszę o zdrowie dla mamy, ks. Marka, p. Ewy, p. Bogdana, ks. Mariusza, szefa, kolegów z pracy. Proszę Cię, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki. Proszę o pokój na Ukrainie.

6 grudnia – św. Janie Pawle II proszę wyproś potrzebne łaski dla rodziny miłej memu sercu.

7 grudnia – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę o zdrowie dla Janusza, o dobre wyniki i Bożą opiekę. Jezu Ty się tym zajmij.

8 grudnia – Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla moich rodziców, dziadków, siostry i dla mnie.

9 grudnia – św. Janie Pawle II miej w opiece dzieciątko, które noszę pod sercem. Proszę opiekuj się całą rodziną.

10 grudnia – św. Janie Pawle II proszę o Boże błogosławieństwo dla rady parafialnej w Mieleszynie.

11 grudnia – Panie Jezu dziękuję za szczęśliwą operację męża, proszę Cię miej go i całą rodzinę w swojej opiece.

12 grudnia – o potrzebne łaski i Bożą opiekę dla bliskich mojemu sercu.

13 grudnia – św. Janie Pawle II dziękuję za wszystkie dary i otrzymane łaski. Proszę o łaskę zdrowia i opiekę Maryi oraz św. Józefa. Spraw, aby święta były radosne, szczęśliwe w całej mojej rodzinie. Proszę o opiekę dla syna, rodziny szefa proboszcza Mariusza, przyjaciół, moich podopiecznych, sąsiadów. Proszę o pokój na Ukrainie.

14 grudnia – św. Janie Pawle II polecam Tobie ks. Mariusza. Wypraszaj dla niego potrzebne łaski, wspieraj go w posłudze, którą wypełnia, błogosław mu każdego dnia.

15 grudnia – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II prosze o wiarę i czystość dal dzieci i młodzieży w naszej Ojczyźnie i pokój na świecie oraz w sercu każdego człowieka.

16 grudnia – św. Janie Pawle II miej w opiece dzieciątko i jego rodzinę. Czuwaj nad nami.

17 grudnia – o Boże błogosławieństwo dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem.

18 grudnia – św. Janie Pawle II tak gorliwie troszczący się o Polskę, proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego o potrzebne błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny.

19 grudnia – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem proszę o wyjaśnienie bardzo zawiłej i trudnej sprawy oraz o to, aby w moim sercu na nowo zapanował pokój i ukojenie bólu po stracie bliskiej mi osoby.

20 grudnia – św. Janie Pawle II przez Twoje wstawiennictwo wypraszaj u Boga zgodę, zdrowie i błogosławieństwo na każdy dzień dla naszej rodziny oraz bezpieczeństwo dla naszej Ojczyzny.

21 grudnia

22 grudnia

23 grudnia

24 grudnia

25 grudnia