Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – październik

5 października – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę o Boże błogosławieństwo dla naszego zespołu parafialnego Z Panem Bogiem

6 października – św. Janie Pawle II dziękujemy za dar życia i chrzest święty Filipa, prosimy miej go w swojej opiece i bliskich jego sercu.

7 października – św. Janie Pawle II wypraszaj u dobrego Boga potrzebne łaski dla ks. abpa Mieczysława oraz kapłanów, którzy służą mu pomoca i wsparciem w jego posłudze duszpasterskiej.

8 października – Panie Jezu przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II dziękuję za szczęśliwe narodziny Stasia. Prosze o opiekę i światło Ducha Św. dla Stasia i jego rodziców.

9 października – Panie Boże proszę o zdrowie i Twoje błogosławieństwo na każdy dzień dla rodziny Bączyków.

10 października – św. Janie Pawle II przez Twoje wstawiennictwo dziękuję za otrzymane łaski i prosze o powrót do zdrowia dla męża oraz Bożą opiekę dla naszej rodziny.

11 października – Panie Jezu proszę Cie o zdrowie dla moich dziadków, rodziców, siostry i dla mnie.

13 października – św. Janie Pawle II polecamy Tobie naszą Radę Parafialną w Mieleszynie i ich rodziny.

15 października – św. Janie Pawle II proszę o powrót do sakramentów św. i trzeźwości syna. Błogosław córce i całej rodzinie.

16 października – Ojcze św. Janie Pawle II przez Twoje wstawiennictwo u Boga prosimy o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla naszego proboszcza ks. Mariusza oraz naszej grupy Twoich czcicieli.

17 października – za przyczyną św. Jana Pawła II prosze Bożą Opatrzność o potrzebne łaski dla rodziny miłej memu sercu.

18 października -za wstawiennictwem św. Jana Pawła II prosze Cię Miłosierny Jezu o błogosławieństwo, zdrowie, pokój serca dla całej rodziny, a dla wnuków o bezpieczeństwo i dary Ducha Św.

19 października – z podziękowaniem za dar życia i chrztu św. naszego syna Mariusza, prosimy o Boża opiekę dla niego i naszej rodziny.

20 października – św. Janie Pawle II przez Twoje wstawiennictwo u Boga dziękuję za otrzymane łaski. Prosze na kolejny miesiąc o Boża opieke i błogosławieństwo dla mojej rodziny. Wyproś u dobrego Boga łaske, którą noszę w sercu.

21 października – św. Janie Pawle II dziękuję Tobie za łaskę powrotu do zdrowia. Dziekuję za wspaniałą pielgrzymko-wycieczkę. Prosze o zdrowie i Bożą opiekę dla mamy na dalsze lata życia, dla mnie, szefa, proboszcza Mariusza, rodziny i wszystkim, którzy nam pomagają. Prosze o bezpieczny turnus i o pokój na Ukrainie.

22 października – św. Janie Pawle II dziekuje za wszelkie łaski jakie otrzymuje moja rodzina. Prosze prowadź nas i wypraszaj potrzebne dary.

23 października – Panie Jezu i Maryjo prosze o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny, a w szczególności o zdrowie dla męża i wnuka Jakuba. Otaczajcie ich opieką i czuwajcie nad nimi. Maryjo bądź z nimi każdego dnia, dodawaj im siły i wsparcia, aby powrócili do zdrowia.

24 października – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem prosze Boga o pokój, miłość, bezpieczeństwo dla naszej Ojczyzny, dla moich dzieci o pomoc w trudnościach.

25 października – św. Janie Pawle II wypraszaj potrzebne łaski dla naszego proboszcza Mariusza. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nim. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy mu w pracy i w codziennym życiu. Niech dobry Bóg przyjmie nasze dziękczynienie za jego posługę w naszej małej parafii.

26 października – św. Janie Pawle II dziekuje Tobie za pomoc, za otrzymane łaski. Proszę o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla syna rodziny, dla mnie, ks. proboszcza Mariusza, Ewy, szefa Mateusza, przyjaciół, którzy nam pomagają, sąsiadów. Proszę o pokój na Ukrainie i na świecie.

27 października – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II prosimy o uzdrowienie Szymona z ciężkiej choroby, skuteczne leczenie, powrót do sił i zdrowia. Prosimy o zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny.