Intencje z Mszy św. o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – maj

3 maj dziękując dobremu Bogu za posługę p. Lucjana proszę o Bożą opiekę i zdrowie dla niego.

4 maj – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę o powrót do zdrowia i pełni sił dla Marii.

5 maj – Panie Jezu proszę Cie o zdrowie dla moich rodziców, dziadków, siostry i dla mnie.

6 maj – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II dziękuję Tobie Boże za otrzymane łaski. Proszę o błogosławieństwo dla naszej rodziny i uzdrowienie syna.

7 maj – Św. Janie Pawle II przez Twoje wstawiennictwo pragnę podziękować Bogu bogatemu w miłosierdzie, że uchronił naszą rodzinę w trudnej sytuacji w której znaleźliśmy się.

8 maj – Jezu miłosierny proszę o uzdrowienie duszy i ciała mojego syna z nałogu alkoholizmu. Św. Janie Pawle II proszę błgosław całej rodzinie.

9 maj – o dary Ducha Św. dla Natalii i Wiktorii.

10 maj – o Boże błogosławieństwo dla Rady Parafialnej w Mieleszynie i ich rodzin.

11 maj – św. Janie Pawle II, Matko Dobrej rady dziękuję za rodzinę i pomoc w firmie, kochana Matko dziękuję za to, że jesteś zawsze tam, gdzie Ciebie potrzebuję. Proszę o zdrowie, pokorę i rozsądek w podejmowanych decyzjach.

12 maj – św. Janie Pawle II dziękuję za potrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę. Udziel łaski spowiedzi wielkanocnej dla moich dzieci i wnuków. Miej w opiece mnie i całą moją rodzinę.

13 maj – św. Janie Pawle II, Matko Nieustającej Pomocy dziękuję za szczęśliwa operację, za lekarzy i personel szpitala. Chroń ich od złego, otocz płaszczem opieki w tych trudnych czasach pandemii. Matko Dobrej Rady módl się za nami, Jezu cichy i pokornego serca uczyń serca nasze według serca swego.

14 maj – św. Janie Pawle II zawierzam Tobie moją kochaną ciocię i wujka oraz ich rodzinę, daj im potrzebne łaski zdrowia, siły i Boże błogosławieństwo.

15 maj – św. Janie Pawle II proszę Cię, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki w domu i w pracy. proszę o zdrowie dla mamy, pani Jadzi, pana Lutka.

16 maj – św. Janie Pawle II dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, bardzo proszę Cię o zdrowie, błogosławieństwo, dary Ducha Św. dla całej mojej rodziny. Opiekuj się nami w tym trudnym czasie.

17 maj– św. Janie Pawle II dziękuję Tobie za to, ze pomagasz mi w trudnych chwilach. Proszę wypraszaj łaski mojej mamie. Jezu proszę o dobre wyniki lekarskie dla syna, Jadwigi, ks. Marka, pana Lutka i dla mnie. Zachowaj w zdrowiu rodzinę i moich przyjaciół.

18 maj – św. Janie Pawle II polecam Tobie naszego proboszcza Mariusza, pana kościelnego Lucjana. Daj im siły, zdrowie i potrzebne łaski. Udziel swego błogosławieństwa na każdy dzień.

19 maj – św. Janie Pawle II proszę Cie o zdrowie dla męża, dobre wyniki i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

20 maj – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa