Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – lipiec

3 lipca – proszę o Dary Ducha Św. podczas obrony licencjatu i dobry dalszy wybór drogi życiowej.

4 lipca – Panie Jezu proszę Cie o zdrowie dla moich rodziców, dziadków, siostry i dla mnie.

  • św. Janie Pawle II prosze pomóż mi w moich obowiązkach. prosze o zdrowie dla mamy, szefa, ks. prob. Mariusza, ks. Czesława, ks. Marka dla całej rodziny i kolegów. Proszę o dobry urlop i o pokój na świecie.

5 lipca – św. Janie Pawle II przez twoje wstawiennictwo u Boga pokornie proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża, o dalszą opiekę Matki Bożej dla nas.

  • św. Janie Pawle II dziękuję Tobie za moje dobre wyniki lekarskie. Proszę o zdrowie dla całej rodziny i trzeźwość dla syna.

6 lipca – św. Janie Pawle II wyproś nam u Boga uzdrowienie ducha i ciała.

  • przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II dziękuję Jezu za dar życia naszych rodziców, ze troszczą się o nas. Dziękuję za modlitwy, które ofiarują za nasza rodzinę.

7 lipca – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II prosimy o uzdrowienie Szymona z ciężkiej choroby, skuteczne leczenie i powrót do sił, zdrowia. Prosimy o zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny.

10 lipca – św. Janie Pawle II dziękuję za wszelkie łaski, które otrzymujemy jako rodzina za Twoim wstawiennictwem i prosimy czuwaj nad nami.

  • św. Janie Pawle II proszę o wytrwałość w trzeźwości dla Moniki, zgodę i jedność w rodzinie.

11 lipca – Panie Jezu proszę Cie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o szczęśliwe rozwiązanie, o szczęśliwą podróż oraz o zdrowie, błogosławieństwo, zgodę, wzajemne zrozumienie jeden do drugiego.

  • dziekuję Ojcze św. Janie Pawle II za Twoją pomoc i proszę o dalsze wstawiennictwo u Matki Bożej Nieustającej Pomocy w polecanej intencji.

12 lipca – św. Janie Pawle II wypraszaj proszę łaski potrzebne dla ks. Mariusza. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nim. Niech nie zabraknie mu Bożego błogosławieństwa.

  • św. Janie Pawle II prosimy o wszelkie potrzebne łaski dla naszego zespołu parafialnego Z Panem Bogiem.

13 lipca – św. Janie Pawle II miej w opiece Filipa i bliskich jego sercu. Błogosław im każdego dnia.

14 lipca – O Boże błogosławieństwo dla Rady Parafialnej w Mieleszynie.

17 lipca – św. Janie Pawle II uproś u Boga błogosławieństwo, dary Ducha Św, pokój serca, zgodę dla całej rodziny. Proszę o zdrowie dla Szymka.

  • św. Janie Pawle II proszę w intencji małżonków Teresy i Łukasza, którzy w tym roku przezywają 25 rocz. ślubu, miej ich w swojej opiece. Maryjo prowadź ich dalej przez życie.

18 lipca – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II prosze o opiekę, błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny miłej memu sercu.

19 lipca – św. Janie Pawle II dziekuje Tobie za opiekę nad moją rodzina i pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw. Proszę nie opuszczaj nas i opiekuj się nami.

  • Matko Boża proszę Cie o dar zdrowia dla Szymona i dla całej naszej rodziny. Prosze o rozwiązanie trudnych spraw i twoja opieke na każdy dzień.

20 lipca – dobry Boże dziękujemy za dar narodzin dziecka i za łaskę chrztu św. Prosimy św. Janie Pawle II czuwaj nad naszym synkiem.

21 lipca – św. Janie Pawle II dziekuje za wszystkie wyproszone łaski. Na kolejny miesiąc prosze oręduj u dobrego Boga za moją rodziną. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nami i niech nie zabraknie Bożego błogosławieństwa. Wyproś łaske, którą noszę w swoim sercu.

28 lipca – św. Janie Pawle II proszę o łaskę zdrowia dla córki, błogosław mojej rodzinie.

29 lipcaśw. Janie Pawle II dziekuje Tobie za miniony dobry miesiąc. prosze o powrót do zdrowia dla syna, dla mnie, Ewy, Marii, Ewy, ks. prob. Mariusza, ks. Czesława, ks. Marka, ojca misjonarza Pawła. Pomagaj mi w trudnościach, błogosław rodzinie, szefowi, przyjaciołom i wszystkim, którzy nam pomagają. Miej w opiece matkę oczekująca dziecka. Proszę o dobre, bezpieczne wakacje, urlop. Wyproś pokój na Ukrainie i na świecie.

30 lipca