Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – sierpień

3 sierpnia za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę o opiekę, Bożą Opatrzność i wszelkie potrzebne łaski dla kochanej cioci i wujka.

4 sierpniaPanie Jezu proszę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o zdrowie dla wnuczki i potrzebne łaski. Proszę o to, aby nie straciła wiary i zaufała Bogu.

5 sierpnia Panie Jezu proszę o zdrowie dla moich rodziców, dziadków, siostry i dla mnie.

6 sierpnia św. Janie Pawle II proszę, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki, proszę o zdrowie dla mamy, pani Ewy, proboszcza, Urszuli , księdza Marka. Proszę o pokój na Ukrainie i szczęśliwą pielgrzymkę do Węglewic.

7 sierpnia – o Bożą opiekę dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem

8 sierpnia – z podziękowaniem za wszelkie otrzymane od Boga łaski.

11 sierpnia – św. Janie Pawle II dziękuję za modlitwy wstawiennicze za Twoją przyczyną i każdy gest serca. Jezu, Maryjo powierzam Wam siebie i moja rodzinę oraz wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę i jej potrzebują,

12 sierpnia – św. Janie Pawle II i Matko Nieustającej Pomocy dziękuję za rodzinę, za 10 lat małżeństwa, za Bożą opiekę i miłość. Proszę o dary Ducha Św. dla rodziny.

13 sierpnia – proszę o zdrowie i Bożą opiekę dla całej rodziny.

14 sierpnia – o Boże błogosławieństwo dla Rady Parafialnej w Mieleszynie.

15 sierpnia – św. Janie Pawle II dziękuję za wszelkie łaski, które otrzymałam. Proszę Cię oręduj u dobrego Boga za moją rodziną, aby obdarzył nas łaską wiary, zdrowia, miłości i zgody. Miej w opiece całą moją rodzinę, wypraszaj dary Ducha Św. dla dzieci.

16 sierpnia