Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – maj

3 maja – Panie Jezu proszę Cie o zdrowie dla moich rodziców, dziadków, siostry i dla mnie.

4 maja – św. Janie Pawle II wypraszaj potrzebne łaski dla dzieciątka i jego rodziców.

5 maja – Jezu – Lekarzu duszy i ciała prosze uzdrów Ewę, pomóż jej w cierpieniu, chorobie.

7 maja – św. Janie Pawle II proszę o Boże błogosławieństwo dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem.

8 maja – św. Janie Pawle II dziękuję za rodzinę. Prosze o zdrowie dla córki .

9 maja

10 maja

11 maja – św. Janie Pawle II proszę opiekuj się Filipem, miej go w swojej opiece i jego bliskich. Błogosław im każdego dnia.

12 maja – o Boże błogosławieństwo dla rady parafialnej w Mieleszynie.

13 maja – dziekuje Tobie Panie za szczęśliwe narodziny wnuczki. Prosze o zdrowie dla matki i dziecka oraz o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.

14 maja – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II prosze o zdrowie dla Janusza, Andrzeja, Katarzyny, Oli, dla moich bliskich, dla ks. Czesława k ks. Mariusza oraz dla mnie. Panie wejrzyj na intencje, które nosze w sercu.

15 maja – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę Cię Jezu Miłosierny o łaske miłości , zgody i pokoju dla mojej rodziny. Prosze o uzdrowienie mojej wnuka z choroby.

16 maja – św. Janie Pawle II, Matko Nieustającej Pomocy powierzam moich współpracowników, błogosław naszej firmie.

17 maja – przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II dziekuję Tobie Miłosierny Jezu za wszelkie łaski, których doświadczam każdego dnia.

18 maja – przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II prosimy o Boże błogosławieństwo oraz dobre i pomyślne prowadzenie leczenia.

19 maja – św. Janie Pawle II błogosław, chroń od złego i miej w opiece rodzinę miła memu sercu.

20 maja – proszę Cie Ojcze Św. wstaw się wraz z Maryją u Jezusa prosząc o szybki powrót do zdrowia mojej bratowej po bardzo poważnej operacji, wspieraj ją w cierpieniu.

21 maja – św. Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem prosze o łaski, które noszę w sercu.Wierzę w moc mojej modlitwy i w twoją pomoc. Za wszystkie łaski, które już wyprosiłeś dla nas bardzo dziekuję.

22 maja – św. Janie Pawle II proszę Cie, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki. Proszę o zdrowie dla mamy, krewnych, przyjaciół, kolegów z pracy, szefa, księży: Marka, Mariusza i Czesława. Dziękuję za udaną pieszą pielgrzymkę. Proszę o pokój na Ukrainie.

23 maja – św. Janie Pawle II oręduj za wszystkimi kapłanami, którzy służyli na mieleszyńskiej ziemi. Dziękujemy, ze na naszej drodze postawiłeś ks. Mariusza. Dziekujemy za ich świadectwo wiary. Dziś Twojej opiece zawierzamy tych, których wybrałeś na siewców Słowa Bożego. Obdarzaj ich potrzebnymi łaskami, chroń od złego.

24 maja – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II prosimy o uzdrowienie Szymona z ciężkiej choroby, o powrót do pełni sił i zdrowia. Również prosimy o zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

25 maja – św. Janie Pawle II dziekuje za otrzymane łaski. Dziś prosze o powrót do zdrowia i dobre wyniki lekarskie dla mnie, Ewy i Ewy, Tadeusza, Marii. Pomóz mi w trudnościach, błogosław synowi, rodzinie, proboszczowi Mariuszowi, szefowi, przyjaciołom i wszystkim, którzy nam pomagają. Prosze o pokój na Ukrainie i na świecie.

26 maja – Panie Jezu prosze Cie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny, wzajemne zrozumienie i szacunek jeden do drugiego, a także pomoc w zbudowaniu przyszłości dla osoby bliskiej mojemu sercu.

27maja

28 maja

29 maja