Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – czerwiec

3 czerwca – Panie Jezu proszę Cie o zdrowie dla moich rodziców, dziadków, siostry i dla mnie.

4 czerwca – św. Janie Pawle II proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.

6 czerwca – św. Janie Pawle II wyproś łaskę powrotu do zdrowia wszystkim chorych dzieciom, których imiona noszę w sercu.

7 czerwca – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II prosze o potrzebne łaski dla rodziny miłej memu sercu.

8 czerwca – św. Janie Pawle II miej w opiece Filipa i bliskich jego sercu, błogosław im każdego dnia.

9 czerwca – o Boże błogosławieństwo dla rady parafialnej w Mieleszynie i ich bliskich.

10 czerwca – o Boże błogosławieństwo dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem.

11 czerwca – Panie Boże prosimy o dobre wyniki badań naszej córki, dziekujemy za otrzymane łaski.

12 czerwca – św. Janie Pawle II prosze o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej oraz pomyślne leczenie.

13 czerwca – Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla Szymka oraz o błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla całej rodziny.

14 czerwca – św. Janie Pawle II proszę wstaw się za nami u Matki Bożej i Jej syna o opiekę w trudach codziennego życia dla całej rodziny i o łaskę zdrowia dla mnie. Ufam Tobie i Maryi.

15 czerwca – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę o uzdrowienie mojego stawu skokowego. Św. Janie Pawle II módl się za nami.

16 czerwca – przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II dziękuję Bogu i Matce Najświętszej, że każdego dnia czuwają nade mną.

17 czerwca – proszę przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o łaskę uzdrowienia ze zranień i łaskę przebaczenia oraz wybór drogi życiowej dla Małgorzaty.

18 czerwca – z podziękowaniem za wszelkie łaski za przyczyną św. Jana Pawła II. proszę o Bożą opiekę dla mnie i mojej rodziny.

19 czerwca – Matko Boża dziekuję za otrzymane łaski w mojej rodzinie, proszę o dalszą opiekę nade mną, moim mężem, dziećmi i wnukami, a szczególnie nad Natalią w 8 rocznicę jej urodzin. Prowadź nas do Jezusa.

20 czerwca – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II prosimy o uzdrowienie Szymona z ciężkiej choroby, skuteczne leczenie i powrót do sił, zdrowia. Prosimy o zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny.

21 czerwca – św. Janie Pawle II dziś chce Tobie podziękować za wyproszenie wielu łask. Dziękuje za twoje wstawiennictwo i opiekę. Powierzam Tobie sprawę pokoju na świecie i dar wiary z naszej Ojczyźnie.

22 czerwca – Panie Jezu prosze Cię za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o zdrowie i Boże błogosławieństwo, o szczęśliwy przebieg zabiegu i powrót do zdrowia, a także o pomoc w zbudowaniu przyszłości dla osoby bliskiej mojemu sercu, proszę o szczęśliwe rozwiązanie.

23 czerwca – św. Janie Pawle II powierzam Tobie wszystkich kapłanów, których postawiłeś na mojej drodze. Twojej szczególnej opiece powierzam proboszcza Mariusza. Wstaw się za nim przed Bogiem i błogosław mu we wszystkich potrzebach. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nim.

24 czerwca – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem prosze dobrego Boga o potrzebne łaski dla mojej córki w rocznice urodzin, dla męża w chorobie i wnuków. Miej w opiece całą moja rodzinę. Św. Janie Pawle II – patronie rodzin módl się za nami.

25 czerwca – św. Janie Pawle II dziekuje za to, co było. Dziś proszę o powrót do zdrowia dla syna, dla mnie, Ewy, Marii, Ewy, Tadeusza, ks. Marka, ks. Czesława. Pomagaj mi w trudnościach. Błogosław rodzinie, szefowi, proboszczowi Mariuszowi, przyjaciołom i wszystkim, którzy nam pomagają. Proszę o pokój na Ukrainie i na świecie.

26 czerwca – św. Janie Pawle II dziekuję za opiekę i wszystkie łaski, które wyprosiłeś dla mojej rodziny. Proszę na kolejny miesiąc o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla mojej rodziny oraz, aby moja prośba, którą nosze w sercu została wysłuchana, jeśli taka jest wola Boża.

27 czerwca – Panie Jezu dziękuję Tobie za wszystkie łaski jakimi obdarzyłeś mnie i tych, za których modlę się. Dziś za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę o łaskę, którą nosze w swoim sercu. Proszę o błogosławieństwo i łaski dla mojej rodziny, naszej wspólnoty różańcowej, dla bliskich mojemu sercu, a także dla ks. Czesława i ks. Mariusza.

28 czerwca – św. Janie Pawle II proszę, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki, prosze o zdrowie dla mamy, ks. Marka, ks. Mariusza, ks. Czesława, wszystkich księży w dekanacie. Proszę o zdrowie dla Daniela, Marleny, szefa, kolegów w pracy. Proszę o trzeźwość dla ludzi i wyjście z nałogów oraz o pokój na świecie.

29 czerwca