Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – marzec

3 marca – św. Janie Pawle II dziękuję za okazaną pomoc. Proszę Cię, pomóż mi w trudnej sprawie i wypraszaj potrzebne łaski: powrót do zdrowia dla mnie, syna, mojej rodziny, Józefa, ks. Marka, Małgosi, szefa, ks. proboszcza Mariusza, Ewy i Bogdana, urzędników, służby zdrowia, moich podopiecznych, przyjaciół. Proszę o pokój na Ukrainie.

4 marca – o Bożą opiekę dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem.

5 marca – św. Janie Pawle II miej w opiece dzieciątko, które noszę pod sercem.

6 marca św. Janie Pawle II proszę o szczęśliwa operację oczu i powrót do zdrowia. Proszę o błogosławieństwo dla całej rodziny.

7 marca – św. Janie Pawle II przez Twoje wstawiennictwo dziekuję Matce Bożej za 70 lat życia mojego męża i proszę o zdrowie i dalszą opiekę.

8 marca – Panie Jezu proszę Cię o zdrowie dla moich dziadków, rodziców, siostry i dla mnie.

9 marcaśw. Janie Pawle II proszę, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki. prosze o zdrowie dla mamy, ks. Marka, szefa, pani Ewy, pana Bogdana. Proszę o pokój na Ukrainie.

10 marcaśw. Janie Pawle II dziękuje za opiekę nad moją rodziną. Proszę o wszelkie łaski i błogosławieństwo dla mojej rodziny, o zgodę, miłość i silną wiarę oraz o pokój w naszych sercach.

11 marca – z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę dla całej rodziny.

12 marca – o Boże błogosławieństwo dla Rady Parafialnej w Mieleszynie i ich rodzin.

13 marca – Matko Boża za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę Cię o zgodę i zdrowie w mojej rodzinie. Miej nas w swojej opiece. Za wszelkie dobro bardzo dziekuję.

14 marca – św. Janie Pawle II za twoim wstawiennictwem prosze o Boże błogosławieństwo w rodzinie, zdrowie, właściwe wybory dróg życiowych oraz o potomstwo dla moich dzieci. Proszę także o życie wieczne dla męża.

15 marca – proszę o dary Ducha Św. dla Natalii.

16 marca – św. Janie Pawle II przez Twoje wstawiennictwo proszę Jezusa Miłosiernego o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz o zgodę i Boże błogosławieństwo na każdy dzień.

17 marca

18 marca

19 marca

20 marca