Intencje z Mszy św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – luty

3 lutego – o szczęśliwe rozwiązanie i narodziny dzieciątka.

4 lutego – o zdrowie i Bożą opiekę dla wnuka i całej rodziny.

7 lutego – o powrót do zdrowia i sił dla ks. Czesława.

8 lutego – św. Janie Pawle II prosimy o Boże błogosławieństwo dla zespołu parafialnego Z Panem Bogiem.

9 lutego – św. Janie Pawle II proszę o zdrowie duszy i ciała dla moich dzieci. Proszę o błogosławieństwo dla całej rodziny.

10 lutego – z podziękowaniem za wszelkie Boże błogosławieństwo i otrzymane łaski przeze mnie i moich bliskich.

11 lutego – o Boże błogosławieństwo dla Rady Parafialnej w Mieleszynie.

12 lutego – św. Janie Pawle II polecam Twojej opiece rodzinę miłą memu sercu. Wypraszaj im potrzebne łaski.

13 lutego – św. Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem proszę o potrzebne łaski dla ks. Mariusza. Niech Boża Opatrzność czuwa nad nim.

14 lutegośw. Janie Pawle II dziękuje za wszystkie otrzymane łaski. Proszę Cię oręduj za moją rodziną, wypraszaj potrzebne łaski, spraw, aby prośby, które nosze w sercu zostały wysłuchane.

15 lutego – za wstawiennictwem św. Jana Pawła II proszę o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla polecanej osoby. Dziękuje za dotychczasową pomoc.

16 lutego – Matko Boża przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II miej pod opieką moją wnuczkę przy porodzie, aby szczęśliwie urodziła zdrowe dzieciątko.

17 lutego – przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II proszę Cię Jezu o zdrowie, zgodę, wzajemne zrozumienie w naszej rodzinie.

18 lutego – św. Janie Pawle II proszę Cię, abym dobrze wypełniał swoje obowiązki. Proszę o zdrowie dla mamy, ks. Marka, ks. Mariusza, ks. Czesława, szefa, kolegów z pracy. Prosze o szczęśliwy i bezpieczny turnus oraz o pokój na Ukrainie.

19 lutego – św. Janie Pawle II dziękuję Tobie za dobro, które otrzymałam. Dziś proszę o szczęśliwa operację i powrót do zdrowia dla Ewy. Prosze o łaskę zdrowia i opiekę św. Rodziny dla syna, dla mnie, rodziny, prob. Mariusza, ks. Marka, ks. Czesława, dla przyjaciół, którzy mi pomagają. Proszę o pokój na świecie.

20 lutego –